Skip links

IEX, Türkiye’de Egzoz Sistemleri Üreticisidir.

IEX, güvenilir kalitesi ve çok geniş egzoz sistemleri yelpazesi ile Türkiye’nin önde gelen ve saygın markalarından biridir.

Yakından Tanıyın

IEX, tüm üretim süreçlerinde kullanılan titiz bir kalite yönetim sistemine uygun olarak ürünleri için gerekli tüm bileşenleri üretir.

IEX, Egzoz sistemleri ile ilgili tüm parça ve bileşenleri kendi fabrikasında üretmektedir. Tüm IEX işlemleri; üretim ve yönetimi de dahil olmak üzere Ulusal ve Uluslararası Kalite Standartlarının sıkı kuralları altında gerçekleştirilmektedir. Daha iyisini yapmak için müşterilerimize değer katacak parçalar üretmekteyiz. Yerli üretimimiz, yaygın servis ağımız ve kolay tedarik hizmetlerimiz ile; Ülkemizde üreten bir değer olmak için yükseliyoruz.

Uzun yıllardan beri edindiğimiz tecrübemizi ve teknolojinin öncülüğünü kullanarak, üretimimizi prensipleri üzerine sağlam bir şekilde geliştirmekteyiz.

Daha yüksek büyüme oranımız, engin bilgimiz, mükemmel zamanlamamız ve hizmet odaklılığımızla, bağımsızlara değer katmanın keyfini çıkarırken, katılabileceğimiz yeni pazarlar arıyoruz.

Müşterilerimizin ve son kullanıcıların ürünlerimizi ve tesislerimizi kullanmaktan keyif aldığını bilmekten büyük gurur duyuyoruz.